WORDT EEN PRESTOPPER!

(Touch) Displays > 32” LFD touch monitoren

De LFD touch displays van Prestop zijn geliefd bij interieurontwerpers. Deze IR en Pcap groot formaat touchscreens kunnen namelijk naadloos in ieder interieurelement worden toegepast, in dezelfde kleur, zonder knoppen of schakelaars, waardoor ze onderdeel worden van de 'brand experience'. Niet voor niets doen bedrijven als Tommy Hilfiger, Calvin Klein en Karwei daarom zaken met Prestop.

Offerte- of infoaanvraag

Productbeschrijving

Gerelateerde producten

Wayfindingzuil buiten

Wayfindingzuil buiten

De wayfindingzuil kan ook buiten toegepast worden voor weergave van interactieve stadsplattegrond, OV-informatie of informatiepunt voor toeristische VVV informatie.

Meer informatie
Digitale menuborden

Digitale menuborden

Digitale menuborden zijn een moderne en flexibele oplossing om gerechten en prijzen eenvoudig aan te passen. Ze zorgen voor een professionele uitstraling en trekken de aandacht van klanten.

Meer informatie
Digitale poster oplossing

Digitale poster oplossing

We hebben verschillende touchscreens op statief, deze kunnen ingezet worden als digitale posteroplossing. Bezoekers kunnen zo het programma en bijbehorende content bekijken.

Meer informatie

Bezoek nu

ons Interactieve Experience Center.

Prestop heeft het grootste Interactieve Experience Center van Europa. Je bent van harte welkom in onze showroom, op Ekkersrijt 4611 in Son en Breugel, waar we je al onze oplossingen kunnen tonen.

Liever online? Onze specialisten lopen graag met de iPhone met Zoom door ons Interactieve Experience Center. Live worden de beelden getoond en kun je direct vanuit thuis/werk vragen stellen.

Boek nu een afspraak