WORDT EEN PRESTOPPER!

(Touch) Displays > 32” LFD touch monitoren

De LFD touch displays van Prestop zijn geliefd bij interieurontwerpers. Deze IR en Pcap groot formaat touchscreens kunnen namelijk naadloos in ieder interieurelement worden toegepast, in dezelfde kleur, zonder knoppen of schakelaars, waardoor ze onderdeel worden van de 'brand experience'. Niet voor niets doen bedrijven als Tommy Hilfiger, Calvin Klein en Karwei daarom zaken met Prestop.

Offerte- of infoaanvraag

Productbeschrijving

Gerelateerde producten

Bruikleen

Bruikleen

Wil je een interactieve oplossing inzetten voor een korte periode? Ook bruikleen is mogelijk bij Prestop.

 

Meer informatie
Kinder touchscreen tafel

Kinder touchscreen tafel

Personaliseer je eigen kids touchtafel. Deze kinder touchtafel wordt geleverd met onze Omnitapps Games, waarmee je de games kunt customizen.

Meer informatie
Museum bestelzuil

Museum bestelzuil

Extra inkomsten met de gratis museum bestelzuil. Artimedes zorgt voor de kunstreproducties en de helft van de netto verkoopprijs, min de verzendkosten is voor het museum!

Meer informatie

Bezoek nu

ons Interactieve Experience Center.

Prestop heeft het grootste Interactieve Experience Center van Europa. Je bent van harte welkom in onze showroom, op Ekkersrijt 4611 in Son en Breugel, waar we je al onze oplossingen kunnen tonen.

Liever online? Onze specialisten lopen graag met de iPhone met Zoom door ons Interactieve Experience Center. Live worden de beelden getoond en kun je direct vanuit thuis/werk vragen stellen.

Boek nu een afspraak